Tady najdete něco o mě....
Tady najdete něco o tomhle blogu....
Malorin T.K. Ikafati

24. 1. 2012 - odpoledne

24. ledna 2012 v 16:45 | Malorin Ikafati |  Deník
Konečně... Dneska alespoň končíme už teď.... Nesnáším ty věčné kecy učitelky Psyri...... Hele, přišla mi SMSka. Nathan!
Text esemesky vám sem napíšu:
ahoj. Nechces jit dneska lovit? Pak by jme spolu mohli zustat v sidle klanu, mam pro tebe prekvapeni. Nic si sebou neber. Povolena je pouze zbran (ci vice zbrani :)). a muzes si vzit mobil. Odepis mi.
PS: Neber sebou Iris, pritahla by Erika.
Nathan

Nejvíc mě dostalo to ,,PS'' - teda v tom špatném slovasmyslu. Jinak, když jsem překonala brázdu vzteku z již zmiňovaného ,,PS'', jsem mu nadšeně odepsala:
ahojky. jo, jasne ze chci, prijdu. vezmu si sebou ikafati, luk a mobil. ,,trochu'' jsi me s tim ,,PS'' nastval. je to jen moje kamarádka, Nathane. ja nemuzu za to, ze Erika nesnasis. neni tak hroznej. a je hezkej. i kdyz ne tak jako ty :D. dobre, dneska ji sebou nevezmu. sejdeme se uz v 21:00 u nasich pokoju v klanu. a prijd vcas, nebo zavolam Iris.

No, tak to by jsme měli program na večer. Počítám s tím, že do postele (myslím SPÁT) se dostanu tak okolo druhé ráno. To ujde. Asi budu spát v klanovém pokoji, musím to Iris říct.... Ale vsadím se, že tu sama nebude. Ona je s Erikem pořád (stejně jako já s Nathanem). Narozdíl ode mě ale v noci lítá po lese - já spím V sídle Ellsea Tille. Proto pak vždycky vypadá, jak kdyby za sebou měla souboj s Erínyemi*...
Kdyby tu byl smajlík - žárovka, tak ho sem dám. Právě jsem dostala super nápad... Přemýšlím, že bych teď když mám volno zašla do stájí. Khiara mě tam určitě ráda uvidí, a já se uvidím s Artemidou.
Vysvětlivky ;):
Khiara je naše učitelka jezdectví. Měli by jsme jí správně říkat Profesorka Reynolldsová, ale smíme jí říkat křestním jménem - Khiara. Je strašně v pohodě. Má nás ráda a je strašně hodná, i když pokud jde o to, jak se staráme o koně, umí být pěkně zlá. Na mou osobu (naštěstí) tahle zkušenost ještě nepadla... Každopádně mě má ráda, protože mám ráda koně. Něco o ní bude v rubrice učitelé.
Artemis je ,,moje'' klisnička, o tu se starám ve stájích. Napíšu vám o ní něco k mým mazlíčkům.

Jakmile jsem se dostala ke vchodu do stájí k boxům, slyšela jsem mlácení kopyty a frkání. Já nevím, jak to Artemis dělá, vždycky ví, že to jsem já, i když je tak daleko... Skočila jsem do sedlovny pro její krásné (černé, vyšívané stříbrnou) sedlo. Že mě nenapadlo dřív, že tam narazím na Khiaru.
,,Ahoj Khiaro! Nudila jsem se, tak mě napadlo, že zaskočím za Artemis. Venku je celkem pěkně, chtěla jsem se projet. Jak se máš? Poslední hodina, co jsme s tebou včera měli mít, byla odvolaná....''
,,Ahoj Malorin. To je výborný nápad, ona je vždycky celá neklidná, když za ní nepřijdeš každý den. Pokud jde o to jak se mám, tak můžeš být klidná. Poslední hodina byla odvolaná kvůli radě školy. Ty v pololetí z jezdectví určitě projdeš lehce. Jen se tě chci zeptat, můžeš mi říct, proč se ten... neschopný Luke hlásil na jezdectví?''
Zasmála jsem se.
,, Jsem ráda že se nic nestalo... a pokud jde o Luka, dokopali ho k tomu rodiče. Khiaro, já už běžím za Artemidou, nebo nám rozmlátí stáje... Ahoj!''
Khiara se už jen usmála, zamávala mi a pokračovala ve své práci v sedlovně.
Nevím co dál už sem napsat. Jen asi to, že jsem zbytek dne projezdila po školních zahradách na Artemidě.

Dneska večer už vám asi nestihnu napsat, jak to bude s Nathanem, ale napíšu vám to sem zítra ráno, nebo po škole.
Malorin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti