Tady najdete něco o mě....
Tady najdete něco o tomhle blogu....
Malorin T.K. Ikafati

Březen 2012

15. 3. 2012

15. března 2012 v 17:28 | Malorin Ikafati |  Deník
Omlouvám se...
Zase jsem slíbila že přijdu a ukázala jsem se tu o dva týdny později...
Ale mám něco, co sem prostě musím napsat.
Pokud berete stvoření noci jako něco nenormálního a mystického tak.... máte pravdu. Pokud si myslíte, že my, jakožto stvoření noci, zůstáváme ve škole, lese, uzavřená skupina tak.... se mýlíte. Potvrzení? Tak fajn.

Pátek, sobota, neděle - ty nejkrásnější dny (myslím ty nadcházející). Já, Iris, Erik a Nathan jdeme na Matějskou! Wow! :)
V pátek vyrazíme po vyučku z MA do klanu. Tam všichni, včetně Iris a Erika, budeme do soboty. V sobotu vyrazíme na Matějskou, pořádně to tam rozjedeme, pak jdeme zase tam, kde po nocích přebývají Iris s Erikem. Nevím kde to je, ale ostatně, Iris taky neví že Nathanovo a moje místečko je klanové sídlo, ani neví kde je apod.... Tak to bylo stručně to potvrzení společenskosti stvoření noci..... A teď to pratáhneme!

Už spřádám plány a brouzdám po internetu. Hledám nejadrenalinovější atrakce a jejich fotky. Slyšeli jste někdy o atrakci jménem Booster Maxx? Ano? Fajn... Cože, NE? OMG, co je tohle:


Nebo bungee ball?


To je výška, co? Určitě jste o nich už minimálně slyšeli... Na tyhle atrakce my půjdeme na 100%..... WOWOWOOWOW!

Tyhle fotky nejsou autorské, našla jsem je na netu. Škoda že se mi rozbil foťák, brzy bych sem dala i ty na kterých jsme my....

Tak se s vámi loučím a určitě se ozvu, jaké to bylo :D D:D ;)

Malorin

1. 3. 2012

1. března 2012 v 17:49 | Malorin Ikafati |  Deník
To snad není možný.... To vážně ani asi nemůže být pravda... Ne asi, určitě.
Přišlo mi předvolání. Vracím se do školy. Svátky Elidoru protentokrát netrvaly moc dlouho.... Achjo...
V dopise byl tenhle text:

Hromadný dopis pro studenty MA.

Vzhledem k tomu, že príští týden nás navštíví rada starších, jakožto studenti naší akademie by jste měli reprezentovat školu a být přítomni v době této návštěvy. Rada bude rozhodovat o vyloučení dvou studentů, hlavně jde ale o kontrolu naší školy (výuka, řád... ale i vaše chování a morálka). A v této době musí být přítomni VŠICHNI studenti. Pokud by se tak nestalo, bude jeho vyloučení dalším předmětem jednání rady. Ale nemějte strach. Prostě se jen dostavte do dnešních 20:00 hodin. Pokud by se z nějakých určitých důvodů tak nemohlo stát (například, pokud by délka vaší cesty zpět trvala déle), ohlašte čas vašeho příjezdu. Ten ale nesmí přesáhnout zítřejších 15:00 hodin. Žádám vás, aby jste dorazili co nejdříve.
Děkuji,

ředitelka školy
Elleanore Roween Silverová.Fajn, takže já si o svátcích hezky naklušu zpátky do školy, no to je fakt super.... No nic, sbaleno už mám, jen jdeme s Nathanem lovit. Napsala jsem mu smsku:

Nathane, poslali vsem predvolani zpatky do skoly, takze balim. Ale zas tak daleko to nejni... No nic, jen, pujdeme lovit? Mame byt ve skole do osmi vecer, takze bych vyrazila tak... Za patnact minut :). Beres?

Odpověď přišla téměř okamžitě:

Achjo... Jo, jasne beru. Skoda ze uz dneska, ale cekal jsem ze se to stane. Kdyz jsme byli vcera lovit, byla rada v sidle klanu. Ale to proberem az se sejdem. Takze, jo. Hoy...

Takže whipee, alespoň se mám na co těšit. Těch patnáct minut budu relaxovat ve volném stylu. No, uvidíme se zítra, až se sem dostanu.

Malorin
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti