Tady najdete něco o mě....
Tady najdete něco o tomhle blogu....
Malorin T.K. Ikafati

1. 3. 2012

1. března 2012 v 17:49 | Malorin Ikafati |  Deník
To snad není možný.... To vážně ani asi nemůže být pravda... Ne asi, určitě.
Přišlo mi předvolání. Vracím se do školy. Svátky Elidoru protentokrát netrvaly moc dlouho.... Achjo...
V dopise byl tenhle text:

Hromadný dopis pro studenty MA.

Vzhledem k tomu, že príští týden nás navštíví rada starších, jakožto studenti naší akademie by jste měli reprezentovat školu a být přítomni v době této návštěvy. Rada bude rozhodovat o vyloučení dvou studentů, hlavně jde ale o kontrolu naší školy (výuka, řád... ale i vaše chování a morálka). A v této době musí být přítomni VŠICHNI studenti. Pokud by se tak nestalo, bude jeho vyloučení dalším předmětem jednání rady. Ale nemějte strach. Prostě se jen dostavte do dnešních 20:00 hodin. Pokud by se z nějakých určitých důvodů tak nemohlo stát (například, pokud by délka vaší cesty zpět trvala déle), ohlašte čas vašeho příjezdu. Ten ale nesmí přesáhnout zítřejších 15:00 hodin. Žádám vás, aby jste dorazili co nejdříve.
Děkuji,

ředitelka školy
Elleanore Roween Silverová.Fajn, takže já si o svátcích hezky naklušu zpátky do školy, no to je fakt super.... No nic, sbaleno už mám, jen jdeme s Nathanem lovit. Napsala jsem mu smsku:

Nathane, poslali vsem predvolani zpatky do skoly, takze balim. Ale zas tak daleko to nejni... No nic, jen, pujdeme lovit? Mame byt ve skole do osmi vecer, takze bych vyrazila tak... Za patnact minut :). Beres?

Odpověď přišla téměř okamžitě:

Achjo... Jo, jasne beru. Skoda ze uz dneska, ale cekal jsem ze se to stane. Kdyz jsme byli vcera lovit, byla rada v sidle klanu. Ale to proberem az se sejdem. Takze, jo. Hoy...

Takže whipee, alespoň se mám na co těšit. Těch patnáct minut budu relaxovat ve volném stylu. No, uvidíme se zítra, až se sem dostanu.

Malorin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti