Tady najdete něco o mě....
Tady najdete něco o tomhle blogu....
Malorin T.K. Ikafati

15. 3. 2012

15. března 2012 v 17:28 | Malorin Ikafati |  Deník
Omlouvám se...
Zase jsem slíbila že přijdu a ukázala jsem se tu o dva týdny později...
Ale mám něco, co sem prostě musím napsat.
Pokud berete stvoření noci jako něco nenormálního a mystického tak.... máte pravdu. Pokud si myslíte, že my, jakožto stvoření noci, zůstáváme ve škole, lese, uzavřená skupina tak.... se mýlíte. Potvrzení? Tak fajn.

Pátek, sobota, neděle - ty nejkrásnější dny (myslím ty nadcházející). Já, Iris, Erik a Nathan jdeme na Matějskou! Wow! :)
V pátek vyrazíme po vyučku z MA do klanu. Tam všichni, včetně Iris a Erika, budeme do soboty. V sobotu vyrazíme na Matějskou, pořádně to tam rozjedeme, pak jdeme zase tam, kde po nocích přebývají Iris s Erikem. Nevím kde to je, ale ostatně, Iris taky neví že Nathanovo a moje místečko je klanové sídlo, ani neví kde je apod.... Tak to bylo stručně to potvrzení společenskosti stvoření noci..... A teď to pratáhneme!

Už spřádám plány a brouzdám po internetu. Hledám nejadrenalinovější atrakce a jejich fotky. Slyšeli jste někdy o atrakci jménem Booster Maxx? Ano? Fajn... Cože, NE? OMG, co je tohle:


Nebo bungee ball?


To je výška, co? Určitě jste o nich už minimálně slyšeli... Na tyhle atrakce my půjdeme na 100%..... WOWOWOOWOW!

Tyhle fotky nejsou autorské, našla jsem je na netu. Škoda že se mi rozbil foťák, brzy bych sem dala i ty na kterých jsme my....

Tak se s vámi loučím a určitě se ozvu, jaké to bylo :D D:D ;)

Malorin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti