Tady najdete něco o mě....
Tady najdete něco o tomhle blogu....
Malorin T.K. Ikafati

Květen 2012

28. 5. 2012

28. května 2012 v 14:37 | Malorin Ikafati |  Deník
Dva měsíce. Dva měsíce jsem se kvůli té blbé výpravě pořádně nevyspala. Lidé mají výpravy do přírody, a nikdy necestují bez dopravního prostředku do jiných zemí! A nikdy jejich výprava netrvá přes dva měsíce!!!!

16. 3. 2012
Na SSN se odsouhlasila výprava do jedné z našich akademií. Akademie se nachází asi tisíc světelných let odtud. A jdeme tam pěšky. Jdou tři upíři ze školy, studenti a jeden mimoškolní. A vlkodlaci taky. Uznejte, umím dobře řečnit a vychvalovat, protože za mých zásluh je ten náš čtvrtý samozřejmě Nathan. My dva jsme nejschopnější lovci, což se projevilo hned dnešní večer. Dělení na skupiny po dvou proběhlo, a když jsme se vrátili, nesli jsme toho dvakrát víc než ostatní. Asi jsme dost sehraní :) .

Tohle je první den naší výpravy, a určitě by jste chtěli vyprávět i zbytek, ale nic zajímavého se nestalo. Jeden z upírů měl asi deset sekund zlomenou ruku a po cestě zpátky jsme na skále zakopli a jako kostičky v dominu jsme se svalili asi 10 metrů. Jinak nic.

Dneska hodlám jít do lesů asi 15 mil od Montana Forest. Kdysi jsem si tam zařídila jeskyni, a zajímá mě jestli je to tam ještě použitelné. Budu asi cvičit lukostřelbu.....

Malorin

Eleanore Roween Silverová

28. května 2012 v 14:25 | Malorin Ikafati |  Učitelé

Úvod

Eleanore Roween je naše ředitelka, ředitelka MA. Je docla fajn. Učí nejvyšší ročníky, mám pocit že SSN (sociologie stvoření noci). Má černé vlasy, jako dehet. Je vysoká a zastupuje vlkodlaky. (Ředitel zastupuje upíry) Má sytě, skoro až smaragdově zelené oči a jejím druhem je Smearly. Netuším kdo to je, nikdy jsem ho neviděla, ale podle toho co o něm vím je docela hezký.

Údaje

Věk: 342 let
Povolání: Ředitelka, spisovatelka (napsala asi 4 knížky které obsahuje naše knihovna)
Povaha: Milá, příjemná a schopná. Je rozená vůdkyně.

Všechny předměty co Eleanore Roween učí:

SSN
Lukostřelba
Šerm
Historie II.
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti