Tady najdete něco o mě....
Tady najdete něco o tomhle blogu....
Malorin T.K. Ikafati

28. 5. 2012

28. května 2012 v 14:37 | Malorin Ikafati |  Deník
Dva měsíce. Dva měsíce jsem se kvůli té blbé výpravě pořádně nevyspala. Lidé mají výpravy do přírody, a nikdy necestují bez dopravního prostředku do jiných zemí! A nikdy jejich výprava netrvá přes dva měsíce!!!!

16. 3. 2012
Na SSN se odsouhlasila výprava do jedné z našich akademií. Akademie se nachází asi tisíc světelných let odtud. A jdeme tam pěšky. Jdou tři upíři ze školy, studenti a jeden mimoškolní. A vlkodlaci taky. Uznejte, umím dobře řečnit a vychvalovat, protože za mých zásluh je ten náš čtvrtý samozřejmě Nathan. My dva jsme nejschopnější lovci, což se projevilo hned dnešní večer. Dělení na skupiny po dvou proběhlo, a když jsme se vrátili, nesli jsme toho dvakrát víc než ostatní. Asi jsme dost sehraní :) .

Tohle je první den naší výpravy, a určitě by jste chtěli vyprávět i zbytek, ale nic zajímavého se nestalo. Jeden z upírů měl asi deset sekund zlomenou ruku a po cestě zpátky jsme na skále zakopli a jako kostičky v dominu jsme se svalili asi 10 metrů. Jinak nic.

Dneska hodlám jít do lesů asi 15 mil od Montana Forest. Kdysi jsem si tam zařídila jeskyni, a zajímá mě jestli je to tam ještě použitelné. Budu asi cvičit lukostřelbu.....

Malorin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti